V edycja ” Na nartach po uśmiech” 2019.

Wspaniała pogoda, pięknie przygotowany stok  i radosne uśmiechy przyczyniły się do kolejnego sukcesu naszych zawodów „Na nartach po uśmiech”. To już piąta edycja narciarskich zmagań, w których dzieci zdrowe jeżdżą po medale dla swoich chorych rówieśników. Pod wieloma względami była to impreza rekordowa!

Wzięło w niej udział blisko 150 dzieci. Wśród nich rodziny naszych Podopiecznych, ale również ekipy ze współpracujących z nami szkół, w których prowadzimy akcję „Szkoła z pasją pomagania”.
W naszych zawodach nie było przegranych – zwycięzcami byli wszyscy, którzy wyszli na stok i zjechali do mety.


Na nartach Po Uśmiech Alma Spei Hospicjum dla Dzieci

 

Gościem specjalnym była Pani Jagna Marczułajtis-Walczak – bardzo dziękujemy za obecność i cierpliwość w pozowaniu do zdjęć! 🙂 

 

Siepraw Ski dołożył wszelkich starań i pomimo plusowych temperatur przygotował profesjonalnie stok aby impreza mogła odbyć się w prawdziwej, zimowej aurze. Nad całością ofiarnie czuwali nasi wolontariusze. Wiele radości sprawił dzieciakom również nasz ciasteczkowy potwór, z którym wszyscy bardzo chętnie się fotografowali . W trakcie trwania całej imprezy dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, pokazach chemicznych, rozgrzewce, chętnie fotografowały się w fotobudce a na koniec obowiązkowo wata cukrowa, najlepiej niebieska.

Podczas imprezy zebraliśmy 7203, 50zł , które przeznaczymy na zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej i sprzętu medycznego dla naszych małych pacjentów.

Na tę kwotę złożyły się darowizny przesłane przez rodziców zawodników i datki wrzucone do skarbon podczas trwania zawodów. Część środków otrzymaliśmy z licytacji gadżetów dostarczonych przez Partnerów zawodów .

Wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale i pakiety startowe od naszych darczyńców. Uroczystej dekoracji zawodników dokonała Pani Jagna Marczułajtis-Walczak oraz Pani doktor Małgorzata Musiałowicz.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wyjątkowej dla nas imprezy, a w szczególności:

 • Jagna Marczułatis-Walczak  – naszemu gościowi specjalnemu
 • Siepraw Ski – za wspaniale zorganizowane zawody
 • Ekipie CZARODZIEJSKA – pomysłodawca i partner w organizacji zawodów „NA NARTACH PO UŚMIECH”
 • Ideały – podziękowania dla Pana Mariusza za profesjonalną konferansjerkę
 • Dzieciaki w Formie -za wyśmienitą rozgrzewkę
 • Spacja Bistro – obsługa punktu gastronomicznego
 • Piekarnia Buczek – pyszne drożdżówki i chleb
 • MARKAM – za grillowe co nieco
 • Stacja Event -animacja dla dzieciaków, malowanie twarzy i zabawy z dziećmi
 • ChemicAL World – za pasjonujące, czarodziejskie warsztaty,
 • PAKLER Lerka sp.j.
 • KGDI Sp. z o.o. – na każde zawody tylko złote medale
 • Dylczyk Art – za pyszną kolorową watę cukrową 🙂

4f, Balhsen, Skawa Wadowice, Lidl, Makro, woda24.pl – za przepyszne pakiety startowe 🙂
A ponadto:
HEAD, TANDSNOW, Pani Agnieszce Radwańskiej, Państwu Katarzynie i Maćkowi Stuhrom, Restauracji Szara Oraz Restauracji Magnifica, Pani Justynie Kierat, Kabaretowi Hrabi za pomoc w organizacji wydarzenia!.

 

Wszystkim serdecznie dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *