„Na nartach po uśmiech” 2018 FINAŁ

Wspaniała pogoda, doskonałe warunki narciarskie i radosne uśmiechy przyczyniły się do kolejnego sukcesu naszych zawodów „Na nartach po uśmiech”. To już czwarta edycja narciarskich zmagań, w których dzieci zdrowe jeżdżą po medale dla swoich chorych rówieśników.
Na nartach Po Uśmiech Alma Spei Hospicjum dla Dzieci

 

W tym roku w zawodach wzięło udział ponad 60 uczestników. Twarzami imprezy były Jagna Marczułajtis-Walczak i Magdalena Steczkowska. Dzięki tak licznemu uczestnictwu zebraliśmy rekordową kwotę 13 712,98, która w całości zostanie przekazana na potrzeby naszych podopiecznych Fundacji Alma Spei

Na szczęście tego roku nie możemy narzekać na brak śniegu i impreza mogła odbyć się w prawdziwej, zimowej aurze. Nad całością ofiarnie czuwali nasi wolontariusze. Wiele radości sprawił dzieciakom również nasz miś, z którym wszyscy bardzo chętnie się fotografowali – jego urokowi nie oparła się nawet mistrzynie Jagna Marczułajtis. W czasie oczekiwań na start i ogłoszenie wyników dzieci brały udział w warsztatach plastycznych i zajęciach ruchowych.

Podczas imprezy zebraliśmy 13 712,98zł , które przeznaczymy na zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej i sprzętu medycznego dla naszych małych pacjentów.

Na tę kwotę złożyły się darowizny przesłane przez rodziców zawodników i datki wrzucone do skarbon podczas trwania zawodów. Część środków otrzymaliśmy z licytacji gadżetów dostarczonych przez Partnerów zawodów w tym m.in. koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej z podpisem Pana trenera Adama Nawałki oraz sukienkę i piłeczki tenisowe z autografem Pani Agnieszki Radwańskiej,  voucher do restauracji Szara przy Rynku Głównym oraz kask narciarki osobiście podpisany przez Gościa Specjalnego  Jagnę Marczułajtis-Walczak. 

Dla wszystkich przygotowano masę słodyczy, a przede wszystkim wspaniałą zabawę . Wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale i pakiety startowe od naszych sponsorów. Uroczystej dekoracji zawodników dokonały nasze gwiazdy czyli Jagna Marczułajtis-Walczak i Magdalena Steczkowska.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wyjątkowej dla nas imprezy, a w szczególności:

Dziękujemy również  Wolontariuszom „ Alma Spei”, którzy pomagali w trakcie zawodów.

 

Wszystkim serdecznie dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *