Medal za medal. Uśmiech za uśmiech.

Nasza V edycja „Na nartach po uśmiech” doczekała się radosnego finału. Medale i dyplomy trafiły do Naszych Zwycięzców.


V edycja ” Na nartach po uśmiech” 2019.

Wspaniała pogoda, pięknie przygotowany stok  i radosne uśmiechy przyczyniły się do kolejnego sukcesu naszych zawodów „Na nartach po uśmiech”. To już piąta edycja narciarskich zmagań, w których dzieci zdrowe jeżdżą po medale dla swoich chorych rówieśników. Pod wieloma względami była to impreza rekordowa!

Wzięło w niej udział blisko 150 dzieci. Wśród nich rodziny naszych Podopiecznych, ale również ekipy ze współpracujących z nami szkół, w których prowadzimy akcję „Szkoła z pasją pomagania”.
W naszych zawodach nie było przegranych – zwycięzcami byli wszyscy, którzy wyszli na stok i zjechali do mety.


Na nartach Po Uśmiech Alma Spei Hospicjum dla Dzieci

 

Gościem specjalnym była Pani Jagna Marczułajtis-Walczak – bardzo dziękujemy za obecność i cierpliwość w pozowaniu do zdjęć! 🙂 

  Czytaj dalej V edycja ” Na nartach po uśmiech” 2019.

Medale z uśmiechem

Nasza coroczna akcja „Na nartach po uśmiech” doczekała się swojego radosnego finału. Medal za uśmiech, uśmiech za medal! Zawodnicy przekazali medale i dyplomy swoim koleżankom i kolegom, którzy nie mogli samodzielnie wystartować w zawodach. Razem z medalami przekazali im uśmiech, serce i radość z dzielenia się swoim zwycięstwem. Za rok znów spotykamy się na stoku.

„Na nartach po uśmiech” 2018 FINAŁ

Wspaniała pogoda, doskonałe warunki narciarskie i radosne uśmiechy przyczyniły się do kolejnego sukcesu naszych zawodów „Na nartach po uśmiech”. To już czwarta edycja narciarskich zmagań, w których dzieci zdrowe jeżdżą po medale dla swoich chorych rówieśników.
Na nartach Po Uśmiech Alma Spei Hospicjum dla Dzieci

 

W tym roku w zawodach wzięło udział ponad 60 uczestników. Twarzami imprezy były Jagna Marczułajtis-Walczak i Magdalena Steczkowska. Dzięki tak licznemu uczestnictwu zebraliśmy rekordową kwotę 13 712,98, która w całości zostanie przekazana na potrzeby naszych podopiecznych Fundacji Alma Spei

Czytaj dalej „Na nartach po uśmiech” 2018 FINAŁ

Kolejna edycja zawodów „Na nartach po uśmiech”!

Narciarze i Narciarki! Widzimy się już 3 marca 2018 roku w Sieprawiu! Start zawodów godz. 11:00. Zgłoszenia zawodników w dniu zawodów do godz. 10.30. Na zawodników czekać będzie moc atrakcji. Do udziału w zawodach zachęca Jagna Marczułajtis! 4. Zawodniczka Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City, wielokrotna Mistrzyni Polski, Mistrzyni Europy, wspaniały człowiek. Zapraszamy do zapisów!
Więcej informacji: r.rajca@almaspei.pl, www.facebook.com/pousmiech

„Na nartach po uśmiech” 2017 w obiektywie


Czytaj dalej „Na nartach po uśmiech” 2017 w obiektywie

„Na nartach po uśmiech” 2017

To dzięki Wam podczas tegorocznej Akcji udało się zebrać 9336,94 zł, które zostaną przeznaczone na pomoc naszym Podopiecznym.

Z całego serca dziękujemy Małym Sportowcom za udział w zawodach, ich Rodzicom, a także Partnerom naszego wydarzenia. Do zobaczenia za rok na stoku, jak również wcześniej – podczas innych pięknych wydarzeń! Czytaj dalej „Na nartach po uśmiech” 2017