ZŁOTE MEDALE OD ZŁOTYCH SERC!🥇💛

W niedzielę młode narciarki i narciarze wywalczyli złote medale w zawodach „Na nartach po uśmiech”🥇. Nie zjeżdżali jednak tylko dla siebie – zdobyli je dla chorych koleżanek i kolegów – Podopiecznych Alma Spei❤️. Złote medale i pamiątkowe dyplomy trafiły właśnie do naszych małych Pacjentów, sprawiając im ogromną radość😃. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział oraz wsparcie naszych zawodów – Wasze serca są naprawdę szczerozłote!💛 Rodzicom gratulujemy pociech oraz mądrego wychowania uczącego empatii – tworzycie wspaniałe przyszłe pokolenie! ❤️❤️❤️Do zobaczenia w przyszłym roku!


Relacja z VI. edycji zawodów „Na nartach po uśmiech”

VI. edycja zawodów „Na nartach po uśmiech” za nami! Choć iście wiosenna pogoda zdawała się pokrzyżować nasze plany organizacyjne, ostatecznie wszystko udało się wyśmienicie. Lekki przymrozek i piękne słońce stworzyły idealną aurę zimowego popołudnia. W tegorocznej imprezie udział wzięło blisko 100 dzieci. Wśród nich rodziny naszych Podopiecznych, a także uczniowie szkół współpracujących z nami w ramach akcji „Szkoła z pasją pomagania”. Gościem specjalnym był Pan Sebastian Litner – freeskier i freelance artist. Jak zawsze w naszych zawodach nie było przegranych – zwycięzcą został każdy, kto wyjechał na stok i zjechał do mety. Wszyscy otrzymali dlatego złote medale.

Czytaj dalej Relacja z VI. edycji zawodów „Na nartach po uśmiech”

Szanowni Państwo! Pragniemy przekazać, że zostaliśmy zapewnieni przez Siepraw Ski, iż dołożą oni wszelkich starań, aby zawody „Na nartach po uśmiech” odbyły się zgodnie z planem. Specjalnie dla nas stok został tymczasowo zamknięty, aby nie rozjeżdżać pokrywy śnieżnej. Przy odpowiednio niskiej temperaturze powietrza trasa zjazdowa zostanie dodatkowo dośnieżona🌨❄️❄️. Mamy nadzieję, ze Pani Zima podaruje nam jeszcze trochę chłodu. Trzymajcie kciuki!👍👍👍

VI edycja na nartach po uśmiech – ruszyły zapisy!

Serdecznie zapraszamy na VI edycję zawodów „Na nartach po uśmiech”❄️. 22 lutego widzimy się na stoku Siepraw Ski. Przed Wami mnóstwo atrakcji dla całej rodziny – zjazdy trasą MINI Slalomu Giganta, medale za udział w zawodach dla każdego uczestnika, losowanie kombinezonu alpejskiego firmy Berdax Created For Winners, sesja zdjęciowa, atrakcyjne upominki, słodki poczęstunek, zajęcia z animatorami i wiele innych… Jak co roku, swoją obecnością zaszczyci nas Pan Sebastian Litner – freeskier, który zaprezentuje niezapomniany pokaz freestylowy!
Podczas zawodów będzie można wspomóc datkami podopiecznych Alma Spei ❤️. Pragniemy pokazać dzieciom nie tylko piękno sportów zimowych, ale także wartość pomocy potrzebującym 💪.

Nie może Was tam zabraknąć!

Medal za medal. Uśmiech za uśmiech.

Nasza V edycja „Na nartach po uśmiech” doczekała się radosnego finału. Medale i dyplomy trafiły do Naszych Zwycięzców.


V edycja ” Na nartach po uśmiech” 2019.

Wspaniała pogoda, pięknie przygotowany stok  i radosne uśmiechy przyczyniły się do kolejnego sukcesu naszych zawodów „Na nartach po uśmiech”. To już piąta edycja narciarskich zmagań, w których dzieci zdrowe jeżdżą po medale dla swoich chorych rówieśników. Pod wieloma względami była to impreza rekordowa!

Wzięło w niej udział blisko 150 dzieci. Wśród nich rodziny naszych Podopiecznych, ale również ekipy ze współpracujących z nami szkół, w których prowadzimy akcję „Szkoła z pasją pomagania”.
W naszych zawodach nie było przegranych – zwycięzcami byli wszyscy, którzy wyszli na stok i zjechali do mety.


Na nartach Po Uśmiech Alma Spei Hospicjum dla Dzieci

 

Gościem specjalnym była Pani Jagna Marczułajtis-Walczak – bardzo dziękujemy za obecność i cierpliwość w pozowaniu do zdjęć! 🙂 

  Czytaj dalej V edycja ” Na nartach po uśmiech” 2019.

Medale z uśmiechem

Nasza coroczna akcja „Na nartach po uśmiech” doczekała się swojego radosnego finału. Medal za uśmiech, uśmiech za medal! Zawodnicy przekazali medale i dyplomy swoim koleżankom i kolegom, którzy nie mogli samodzielnie wystartować w zawodach. Razem z medalami przekazali im uśmiech, serce i radość z dzielenia się swoim zwycięstwem. Za rok znów spotykamy się na stoku.

„Na nartach po uśmiech” 2018 FINAŁ

Wspaniała pogoda, doskonałe warunki narciarskie i radosne uśmiechy przyczyniły się do kolejnego sukcesu naszych zawodów „Na nartach po uśmiech”. To już czwarta edycja narciarskich zmagań, w których dzieci zdrowe jeżdżą po medale dla swoich chorych rówieśników.
Na nartach Po Uśmiech Alma Spei Hospicjum dla Dzieci

 

W tym roku w zawodach wzięło udział ponad 60 uczestników. Twarzami imprezy były Jagna Marczułajtis-Walczak i Magdalena Steczkowska. Dzięki tak licznemu uczestnictwu zebraliśmy rekordową kwotę 13 712,98, która w całości zostanie przekazana na potrzeby naszych podopiecznych Fundacji Alma Spei

Czytaj dalej „Na nartach po uśmiech” 2018 FINAŁ